Rivalo Giriş & Üyelik Yeni Adresi

Rivalo sitesi bir oyun sitesidir. Sitede yer alan oyunları oynamak istiyor iseniz önce siteye üye olmanız gerekmektedir.

Üyelik

Siteye üye olmak için rivalo kayıt formunu doldurmak gerekir. Rivalo kayıt formuna rivalo giriş ekranı altında bulunan kayıt ol yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu formu eksiksiz olarak doldurarak siteye üye olmuş olursunuz. Formu doldurmadan önce mutlaka kuralları okumanız gerekir. 18 yaşından küçüklerin ve bilinçli oyun oynayamayacak olan kişilerin siteye üye olmamaları gerekir. Aksi takdirde üyelikleri silinir. Siteye üye olurken aynı zamanda gizlilik beyannamesini de okumalısınız. Burada yer alan maddeler sizin bilgilerinizi koruyan ve sizin haklarınızı belirleyen maddelerdir.

Site lisanslı bir site olduğu için sitede oyun oynamak güvenli bir eylemdir. Lisansının curacao hükümetinden almıştır ve rivalo giriş işlemi yaptıktan sonra karşınıza çıkan tüm oyunlar bu lisans dahiline girer.

Avantajlar

Sitede yer alan oyunları oynamak kullanıcılar için eğlence kaynağı olmasının yanı sıra kullanıcılara para da kazandırdığı için, paralı oyun oynamak isteyen kimseler en yüksek oranlarda kar imkanı sağlayan internet sitelerini tercih ederler.

Rivalo sitesi oldukça yüksek kar oranı sunduğu için sık tercih edilmektedir. Rivalo sitesinin kullanıcılarına sunduğu yüksek oranlı kar yarınında bonus avantajları da kullanıcılara oldukça kazandıran bir avantajdır.

Bonuslar hakkında detaylı bilgiye bonus başlığından ulaşmak mümkündür. Bunun yanında müşteri temsilcisi ile de iletişi kurulabilir.